Mistrzostwa Kalisza w Koszykówce chłopców
Igrzyska Młodzieży Szkolnej
Finał Miasta Kalisz – 13.03.2019r – II Liceum Ogólnokształcące
Zgłoszone zespoły – G Nr 18, G Nr 7, G Nr 24
Miejsce – II Liceum Ogólknokształcące w Kaliszu, ul. Szkolna
Termin – 13.03.2019 roku
KOLEJNOŚĆ I WYNIKI ROZEGRANYCH SPOTKAŃ
Szkoła Podstawowa nr 24 : Szkoła Podstawowa nr 18 39 : 12
Szkoła Podstawowa nr 18 : Szkoła Podstawowa nr 7 0 : 17
Szkoła Podstawowa nr 24 : Szkoła Podstawowa nr 7 30 : 17
KOLEJNOŚĆ KOŃCOWA
I miejsce – Szkoła Podstawowa nr 24 awans do finału rejonu
II miejsce – Szkoła Podstawowa nr 7
III miejsce – Szkoła Podstawowa nr 18
IV-VI miejsce – Szkoła Podstawowa nr 10, Szkoła Podstawowa nr 17,
Szkoła Podstawowa KSO Edukator
VII - IX miejsce – Szkoła Podstawowa nr 4, Szkoła Podstawowa nr 1,
Szkoła Podstawowa nr 14
Mistrzostwa Kalisza w Koszykówce Dziewcząt
Igrzyska Młodzieży Szkolnej
Finał Miasta – 07.03.2019 – Szkoła Podstawowa nr 16
Do finału awansowały zespoły – SP nr 10I, SP nr 10II, SP nr 18I, SP nr 18II
Miejsce – Szkoła Podstawowa nr 16 ul. Teatralna
Termin – 17.03.2019 (czwartek)
KOLEJNOŚĆ I WYNIKI ROZEGRANYCH SPOTKAŃ
I półfinał
Szkoła Podstawowa Nr 18I – Szkoła Podstawowa Nr 18II 19 : 2
II półfinał
Szkoła Podstawowa Nr 10I – Szkoła Podstawowa Nr 10II 10 : 14
mecz o III miejsce
Szkoła Podstawowa Nr 18II – Szkoła Podstawowa Nr 10I 4 : 10
mecz o I miejsce
Szkoła Podstawowa nr 10II – Szkoła Podstawowa nr 18I 4 : 6
KOLEJNOŚĆ KOŃCOWA
I miejsce – Szkoła Podstawowa Nr 18I awans do finału rejonu
II miejsce – Szkoła Podstawowa Nr 10I
III miejsce – Szkoła Podstawowa Nr 10II
IV miejsce – Szkoła Podstawowa Nr 18II
V-VI - miejsce – Szkoła Podstawowa Nr 4, Szkoła Podstawowa SN
VII – VIII miejsce – Szkoła Podstawowa Nr 16, Szkoła Podstawowa nr 7
Mistrzostwa Kalisza w Koszykówce Chłopców
Igrzyska Młodzieży Szkolnej
Kalisz – od 1.03.2019 – Szkoły Podstawowe Nr: 10, 17, 24
Zgłoszone zespoły – SP Nr 1, SP Nr 4, SP nr 7, SP Nr 10, SP Nr 14, SP Nr 17, SP Nr 18, SP Nr 24, SP KSO Edukator
Podział na grupy: Grupa A – SP Nr 10, SP Nr 7, SP Nr 4
Grupa B – SP Nr 17, SP Nr 18, SP Nr 1
Grupa C – SP Nr 24, SP Nr 14, SP KSO Edukator
Grupa A
Szkoła Podstawowa Nr 10 : Szkoła Podstawowa Nr 7 17 : 18
Szkoła Podstawowa Nr 4 : Szkoła Podstawowa Nr 7 11 : 14
Szkoła Podstawowa Nr 10 : Szkoła Podstawowa Nr 4 15 : 14
Kolejność końcowa
I miejsce – Szkoła Podstawowa nr 7 awans do finału miasta
II miejsce – Szkoła Podstawowa nr 10
III miejsce – Szkoła Podstawowa Nr 4
Grupa B
Szkoła Podstawowa Nr 17 : Szkoła Podstawowa nr 18 0 : 27
Szkoła Podstawowa Nr 17 : Szkoła Podstawowa nr 1 20 : 0
Szkoła Podstawowa Nr 18 : Szkoła Podstawowa Nr 1 20 : 0
Kolejność końcowa
I miejsce – Szkoła Podstawowa nr 18 awans do finału miasta
II miejsce – Szkoła Podstawowa nr 17
III miejsce – Szkoła Podstawowa nr 1
Grupa C
Szkoła Podstawowa Nr 24 : Szkoła Podstawowa nr 14 36 : 2
Szkoła Podstawowa Nr 24 : Szkoła Podstawowa KSO Edukator 38 : 4
Szkoła Podstawowa Nr 14 : Szkoła Podstawowa KSO Edukator 8 : 10
Kolejność końcowa
I miejsce – Szkoła Podstawowa nr 24 awans do finału miasta
II miejsce – Szkoła Podstawowa KSO Edukator
III miejsce – Szkoła Podstawowa nr 14
Mistrzostwa Kalisza w Koszykówce dziewcząt
Igrzyska Młodzieży Szkolnej
Kalisz – 27 i 28.02.2019r – Szkoła Podstawowa nr 16
Zgłoszone zespoły – SP Nr 4, SP Nr 7, SP Nr 10I, SP Nr 10II, SP Nr 16, SP Nr 18I, SP Nr 18II, SP SN
Grupa A – SP nr 10I, SP nr 4, SP nr 16, SP Nr 18II
Grupa B – SP nr 7, SP nr 10II, SP nr 18I, SP SN
Kolejność spotkań i wyniki meczów
Grupa A
Szkoła Podstawowa Nr 4 : Szkoła Podstawowa Nr 10I 0 : 40
Szkoła Podstawowa Nr 16 : Szkoła Podstawowa Nr 18II 2 : 19
Szkoła Podstawowa Nr 4 : Szkoła Podstawowa Nr 18II 4 : 18
Szkoła Podstawowa Nr 10I : Szkoła Podstawowa Nr 16 16 : 2
Szkoła Podstawowa Nr 10I : Szkoła Podstawowa Nr 18II 19 : 6
Szkoła Podstawowa Nr 16 : Szkoła Podstawowa Nr 4 4 : 6
Kolejność końcowa
I miejsce – Szkoła Podstawowa nr 10I awans do finału miasta
II miejsce – Szkoła Podstawowa nr 18II awans do finału miasta
III miejsce – Szkoła Podstawowa Nr 4
IV miejsce – Szkoła Podstawowa nr 16
Grupa B
Szkoła Podstawowa Nr 10II : Szkoła Podstawowa SN 8 : 4
Szkoła Podstawowa Nr 7 : Szkoła Podstawowa SN 4 : 9
Szkoła Podstawowa Nr 18I : Szkoła Podstawowa Nr 7 20 : 2
Szkoła Podstawowa Nr 18I : Szkoła Podstawowa Nr 10II 8 : 2
Szkoła Podstawowa Nr 7 : Szkoła Podstawowa Nr 10II 0 : 5
Szkoła Podstawowa SN : Szkoła Podstawowa Nr 18I 1 : 7
Kolejność końcowa
I miejsce – Szkoła Podstawowa nr 18I awans do finału miasta
II miejsce – Szkoła Podstawowa nr 10II awans do finału miasta
III miejsce – Szkoła Podstawowa SN
IV miejsce – Szkoła Podstawowa nr 7
Finał Miasta
Kalisz – 7.03. 2019 – Szkoła Podstawowa nr 16
godz. 10:00
W finale miasta zespoły grają systemem „każdy z każdym”, o kolejności gier decyduje losowanie.
Mistrzostwa Kalisza w Koszykówce Chłopców
Igrzyska Młodzieży Szkolnej
Kalisz – od 1.03.2019 – Szkoły Podstawowe Nr: 10, 17, 24
Zgłoszone zespoły – SP Nr 1, SP Nr 4, SP nr 7, SP Nr 10, SP Nr 14, SP Nr 17, SP Nr 18, SP Nr 24, SP KSO Edukator
Podział na grupy: Grupa A – SP Nr 10, SP Nr 7, SP Nr 4
Grupa B – SP Nr 17, SP Nr 18, SP Nr 1
Grupa C – SP Nr 24, SP Nr 14, SP KSO Edukator
Grupa - A
Miejsce – Szkoła Podstawowa Nr 10
Termin – 05.03.2019, godz. 10:00
Grupa - B
Miejsce – Szkoła Podstawowa Nr 17
Termin – 01.03.2019, godz. 10:00
Grupa - C
Miejsce – Szkoła Podstawowa Nr 24
Termin – 04.03.2019, godz. 10:00
Mecze w grupach eliminacyjnych zostaną rozegrane systemem „każdy z każdym”. Czas gry 2x10min bez zatrzymywania czasu. Szkołę reprezentuje zespół dziesięcio osobowy. O kolejności spotkań decyduje losowanie (15 min. przed rozpoczęciem I meczu). Do finału miasta awansują zespoły, które zajęły I miejsce w grupie. W finale miasta zespoły grają systemem każdy z każdym, drużyna za zwycięstwo otrzymuje 2 pkt. przegrana 0 pkt. O kolejności miejsc decyduje:
- liczba zdobytych punktów
- wynik bezpośredniego spotkania
- lepsza różnica koszy
- większa liczba zdobytych koszy
Opiekunowie zespołów zobowiązani są do przedłożenia zgłoszenia imiennego oraz posiadania ważnych legitymacji szkolnych zgłoszonych uczniów. Brak tych dokumentów eliminuje zespół lub zawodnika z gry. Opiekunowie przed każdym meczem dokonują wpisu do protokółu o zgodności grających zawodników ze zgłoszeniem a także zobowiązani są do okazywania legitymacji uczniów na prośbę zainteresowanych stron.
Pozostałe przepisy zgodnie z Kalendarzem Imprez SZS „Wielkopolska” 2018/2019. Strona internetowa www.szswielkopolska.pl
Strona 1 z 2