Mistrzostwa Kalisza w Tenisie Stołowym Drużynowym
dziewcząt i chłopców
Igrzyska Młodzieży Szkolnej
Kalisz – 10.11.2018r. – Szkoła Podstawowa nr 4 w Kaliszu
dziewczęta
Zgłoszone zespoły: SP4I, SP4II,SP 9I, SP 9II, SP 10I, SP 10II, SP 18I, SP 18II
Po rozegraniu meczów rundy eliminacyjnej systemem brazylijskim, wyłoniono czwórkę półfinalistów.
półfinał A
Szkoła Podstawowa Nr 9II–Szkoła Podstawowa Nr 4II 3 : 0 (2:0,2:1,2:0)
półfinał B
Szkoła Podstawowa Nr 18II – Szkoła Podstawowa Nr 9I 3 : 1 (2:0,2:1,1:2,2:0)
mecz o III miejsce
Szkoła Podstawowa Nr 9I – Szkoła Podstawowa Nr 4II 3 : 1 (2:1,1:2,2:0,2:0)
mecz o I miejsce
Szkoła Podstawowa Nr 18II – Szkoła Podstawowa Nr 9II 3 : 2(1:2,2:1,0:2,2:1,2:0)
KOLEJNOŚĆ KOŃCOWA
I miejsce – Szkoła Podstawowa Nr 18II – Amelia Bury, Matylda Szuk
II miejsce – Szkoła Podstawowa Nr 9II – Izabela Pawlak, Julia Gołębiowska
III miejsce – Szkoła Podstawowa Nr 9I – Katarzyna Łożyńska, Paulina Przybył
IV miejsce – Szkoła Podstawowa Nr 4II – Adriana Eberchart, Martyna Walczak
V-VI miejsce – Szkoła Podstawowa Nr 18I
Szkoła Podstawowa Nr 4I
VII-VIII miejsce – Szkoła Podstawowa Nr 10I
Szkoła Podstawowa Nr 10II
KLASYFIKACJA KOŃCOWA SZKÓŁ
I miejsce – Szkoła Podstawowa nr 1
II miejsce – Szkoła Podstawowa nr 9
III miejsce – Szkoła Podstawowa nr 4
IV miejsce – Szkoła Podstawowa nr 10
chłopcy
Zgłoszone zespoły: SP4I, SP7, SP 10I, SP 10II, SP 18, SP 24I, SP 24II
Po rozegraniu meczów rundy eliminacyjnej systemem brazylijskim, wyłoniono czwórkę półfinalistów.
półfinał A
Szkoła Podstawowa Nr 24I–Szkoła Podstawowa Nr 10II 3 : 0 (2:0,2:1,2:0)
półfinał B
Szkoła Podstawowa Nr 24II – Szkoła Podstawowa Nr 10I 3 : 1 (2:1,2:0,0:2,2:1)
mecz o III miejsce
Szkoła Podstawowa Nr 10II – Szkoła Podstawowa Nr 10I 2:3 (0:2,0:0:2,2:1,2:0,0:2)
mecz o I miejsce
Szkoła Podstawowa Nr 24I – Szkoła Podstawowa Nr 24II 3 : 1 (2:0,1:2,2:0, 2:1)
KOLEJNOŚĆ KOŃCOWA
I miejsce – Szkoła Podstawowa Nr 24I – Alksander Walaszczyk, Matusz Różański
II miejsce – Szkoła Podstawowa Nr 24II – Piotr Mak, Szymon Marciniak
III miejsce – Szkoła Podstawowa Nr 10I – Michał Pawlak, Szymon Krążyński
IV miejsce – Szkoła Podstawowa Nr 10II – Bartłomiej Kustroń, Maciej Bonikowski
V-VI miejsce – Szkoła Podstawowa Nr 18
Szkoła Podstawowa Nr 4
VII- miejsce – Szkoła Podstawowa Nr 7
KLASYFIKACJA KOŃCOWA SZKÓŁ
I miejsce – Szkoła Podstawowa nr 24
II miejsce – Szkoła Podstawowa nr 10
III-IV miejsce – Szkoła Podstawowa nr 18
Szkoła Podstawowa nr 4
V miejsce – Szkoła Podstawowa nr 7
Mistrzostwa Kalisza w Tenisie Stołowym Drużynowym dziewcząt i chłopców
„Igrzyska Młodzieży Szkolnej”
Kalisz – 10.11.2018 – Szkoła Podstawowa nr 4
Zgłoszone zespoły: SP1, SP4, SP7, SP8, SP10, SP13, SP15, SP16, SP17, SP18, SP24
Termin – 10 listopada 2018r. (sobota)
Zapisy od godz. 8:30 do godz. 8:45
Weryfikacja zespołów – godz. 8:45
Rozpoczęcie turnieju – godz. 9:00
System rozgrywek – w zależności od ilości zgłoszonych zespołów w dniu zawodów
Szkoła ma prawo zgłosić do turnieju max. 2 zespoły dziewcząt i 2 zespoły chłopców